regulamin - Sklepy Zoologiczne NERRO - z szacunkiem dla zwierząt ...

Przejdź do treści
regulamin Karty Stałego Klienta Sklepów Zoologicznych NERRO
  1. Do otrzymania Karty Stałego Klienta Sklepów Zoologicznych NERRO (zwanej dalej KARTĄ) uprawniony jest każdy klient, który w przeciągu trzech miesięcy dokona zakupów w naszych sklepach stacjonarnych na łączną kwotę przynajmniej 500,00 PLN (słownie: pięćset złotych).
  2. Do otrzymania KARTY uprawniony jest również każdy klient, który adoptował zwierzaka - na podstawie zaświadczenia o adopcji wydanego przez schronisko lub fundację.
  3. KARTA upoważnia jej posiadacza do zakupów z rabatem 10% towarów nieobjętych inną zniżką, rabatem, promocją czy wyprzedażą.
  4. KARTA upoważnia jej posiadacza do zniżek i promocji okazjonalnych - przygotowanych specjalnie dla stałych klientów.
  5. KARTA upoważnia jej posiadacza do negocjowania indywidualnych rabatów przy większych zakupach lub zakupach na wcześniejsze albo specjalne zamówienie.
  6. Warunkiem uzyskania wymienionych w niniejszym regulaminie obniżek i bonusów jest okazanie KARTY kasjerowi przed zakupem towarów.
WAŻNE: KARTA obowiązuje wyłącznie w sklepach stacjonarnych NERRO. Ze względu na specyfikę sprzedaży, w sklepie internetowym oraz na allegro obowiązują tylko dedykowane tym platformom zniżki i akcje promocyjne.
OSTATNIA AKTUALIZACJA 25.09.2021

Wróć do spisu treści