regulamin - Sklepy Zoologiczne NERRO :)

Przejdź do treści
regulamin Karty Stałego Klienta Sklepów Zoologicznych NERRO
  1. Do otrzymania Karty Stałego Klienta Sklepów Zoologicznych NERRO (zwanej dalej KARTĄ) uprawniony jest każdy klient, który w przeciągu trzech miesięcy dokona zakupów w naszych sklepach stacjonarnych na łączną kwotę przynajmniej 500,00 PLN (słownie: pięćset złotych).
  2. Do otrzymania KARTY uprawniony jest również każdy klient, który adoptował zwierzaka - na podstawie zaświadczenia o adopcji wydanego przez schronisko lub fundację.
  3. KARTA upoważnia jej posiadacza do zakupów z rabatem 10% towarów nieobjętych inną zniżką, rabatem, promocją czy wyprzedażą.
  4. KARTA upoważnia jej posiadacza do zniżek i promocji okazjonalnych - przygotowanych specjalnie dla stałych klientów.
  5. KARTA upoważnia jej posiadacza do negocjowania indywidualnych rabatów przy większych zakupach lub zakupach na wcześniejsze albo specjalne zamówienie.
  6. Warunkiem uzyskania wymienionych w niniejszym regulaminie obniżek i bonusów jest okazanie KARTY kasjerowi przed zakupem towarów.
WAŻNE: KARTA obowiązuje wyłącznie w sklepach stacjonarnych NERRO. Ze względu na specyfikę sprzedaży, w sklepie internetowym oraz na allegro obowiązują tylko dedykowane tym platformom zniżki i akcje promocyjne.
OSTATNIA AKTUALIZACJA 25.09.2021

Wróć do spisu treści