o nas - Sklepy Zoologiczne NERRO - z szacunkiem dla zwierząt ...

Przejdź do treści
o nas
Od 20 lat nieprzerwanie jesteśmy z Wami i dla Waszych zwierząt. Dbamy o różnorodność asortymentu, żeby Wasz pupil zawsze znalazł coś dla siebie. Żeby móc Wam pomóc i doradzić szkolimy się, uczymy, studiujemy i wciąż rozwijamy. To nasza pasja, radość i duma. Pamiętajcie: jesteśmy dla Was, a to co nas wyróżnia to nasza wiedza i przeogromny asortyment.
Każdego dnia myślimy o Waszych zwierzakach. Wiecie, że dla nas nie jesteście anonimowi? Znamy imiona Waszych podopiecznych, ich gust, stan zdrowia i humorki. Cieszymy się z nowych członków rodziny, pomagamy o nich dbać i martwimy się, jeśli chorują. Przychodzicie do nas i rozmawiacie. Jeżeli się jeszcze nie znamy - zapraszamy do naszych sklepów! Czekamy!
to my! załoga NERRO!

Wszyscy młodzi, choć niektórzy urodzili się wcześniej :) Różnimy się wszystkim oprócz jednego - dla wszystkich nas potrzeby zwierząt to praca i pasja. Mamy różne zwierzęta: psy, koty, króliki, jeże, chomiki, ptaki, szczury, gady, pająki, ryby, konie, krowy, koszatniczki, myszoskoczki, choć niektórzy z nas zwierząt w domu nie mają. Z różnych powodów :) Ale  znamy się na nich wszyscy i jak nikt! Znamy ich potrzeby i potrafimy dopasować dla nich szelki, karmę, parametry wody, kosmetyki i środki przeciw pasożytom. Doradzimy Wam z całego serca i z całej naszej wiedzy. Lubimy z Wami rozmawiać, dlatego naszym głównym zadaniem jest prowadzenie sklepów stacjonarnych, żeby żaden zwierzak ani jego opiekun nie byli dla nas tylko numerem przesyłki. Jesteście naszymi partnerami w opiece nad zwierzętami. Jesteśmy dla Was! Czekamy na odwiedziny!
chcesz do nas dołączyć?

zawsze chętnie damy szansę takim samym wariatom na punkcie zwierzaków, jak my ;)

       • jeżeli interesujesz się branżą zoologiczną
       • łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi (i zwierzętami)
       • masz doświadczenie w hodowli zwierząt domowych i/lub akwariowych
       • lubisz poszerzać swoją wiedzę i horyzonty
       • jesteś komunikatywny
       • masz wysoką kulturę osobistą
       • umiesz pracować w zespole
       • nie masz alergii na zwierzęta
       • jesteś w stanie samodzielnie przenieść towar o wadze do 20kg

przynieś albo prześlij nam swoje CV i kilka zdań opisujących dlaczego chcesz pracować właśnie w sklepie zoologicznym - może szukamy właśnie CIEBIE :)

aplikacje wraz z CV opatrzone klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji i zatrudnienia można zostawiać w naszych sklepach lub przesyłać w formie elektronicznej na adres biuronerro.pl
Wróć do spisu treści